Зимовий одяг для діток дуже важливий особливо, у перші 5 років їхнього життя. Потрібно правильно підібрати комбінезон або курточку зі штанами. А щоб не одягати купу і дитині було легше рухатися рекомендуємо вам звернути увагу на дитячу термобілизну. Вона допоможе маленьким непосидам не сковувати рухи та не замерзнути. Вибрати підходящу для вашої дитини ви можете у магазині Марафон (https://marathon.ua/uk/children/termobelye-detskoe/). Там вам підберуть якісну дитячу термобілизну згідно вашим вимогам та бюджету.
Отже, gерший критерій для формування прогулянкового гардеробу малюка – малюк ходить чи пасивно проводить час у колясці.
Малюк на ногах активний і зігріває себе сам. Малюк у візку пасивний і при неправильному підборі одягу може легко замерзнути. Активна дитина, навпаки, може спітніти і, як наслідок, захворіти.
Незручний комбінезон, що не підходить за віком або розміром, позбавляє малюка можливості зліпити снігову бабу, виміряти глибину всіх кучугур у дворі або зіграти в сніжки. Тому при покупці обов’язково враховуйте вік малюка і те, наскільки активно він проводить прогулянку. Отже, як одягнути новонародженого взимку?
ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ ДО РОКУ
Діти до року, як правило, ще не вміють впевнено ходити і більшу частину прогулянки проводять у візку. Тому головне завдання батьків – максимально утеплити дитину та захистити її від вітру. Для зими знадобиться такий одяг:
- білизну – чоловічки, повзунки, сорочечки, боді – вибирайте одяг з натуральних, бавовняних тканин, щоб уникнути роздратування та алергії;
- шкарпетки з махри або шерсті – ніжки завжди повинні залишатися в теплому, тому надягайте шкарпетки;
- бавовняна шапочка-чепчик – вона захистить вушка дитини від вітру;
- флісовий комбінезон – добре зберігає тепло;
- зимова шапка на зав’язках;
- рукавиці – потрібні, якщо у конверта відкриті рукави;
- пінетки – знадобляться, якщо верхній одяг не закриває ноги.
Найзручніший верхній одяг для дітей до року – відрядні комбінезони та конверти. Вони повністю захищають дитину від вітру, не дозволяють їй замерзнути. Вибирайте верхній одяг на натуральному утеплювачі, наприклад, підійде овеча шерсть або пух.
Овчина добре зберігає тепло, але при цьому може бути громіздкою та незручною в носінні. Одяг на пуховому утеплювачі легший, завдяки чому не сковує рухи дитини.
ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ ПІСЛЯ РОКУ
Вибираючи зимовий одяг для дітей після року, насамперед слід враховувати те, як дитина проводить час на вулиці. Як одягати дитину взимку? Для зими знадобиться:
- термобілизна – тканина, з якої його шиють, зберігає тепло і відводить вологу від тіла, якщо дитина потіє;
- черевики з матеріалу з мембранною технологією – мають водовідштовхувальні властивості, що важливо в слікоть;
- флісова кофта – піддіва, яка стане в нагоді для сильних морозів;
- зимовий термо-костюм – складається з напівкомбінезону та куртки (завдяки властивостям термоматеріалу він не промокає та захищає від вітру);
- шапка – стежте, щоб шапка добре затуляла вуха і не сповзала під час активних ігор;
- шарф – якщо куртка погано прикриває горло, можна купити флісову чи вовняну манішку замість шарфа;
- рукавиці – для активних ігор вибирайте краги, що не промокають.
Якщо ж дитина воліє на прогулянці сидіти в колясці, не поспішаючи прогулюватися або довго годує голубів, подбайте, щоб вона не мерзла. Для нього підійде верхній зимовий одяг із натуральним пуховим наповнювачем. Пам’ятайте, що більше у складі пера, тим важчим буде одяг. Флісову підчепу замініть вовняним гольфом або светром. Замість звичайної шапки підійде шапка-шолом, тому що вона прикриває не лише вуха, а й потилицю, шию. Вибирайте зі шкіри із натуральним вовняним утеплювачем (овчина або цигейка).
У магазинах представлений величезний вибір зимового дитячого одягу на будь-який смак та гаманець. При покупці звертайте увагу на сертифікати якості, склад тканин та гіпоалергенність матеріалів.