Про це у телеграм-каналі написав міністр Кабміну Олег Немчінов. Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.З 00 годин 00 хвилин 19 жовтня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. До червоної зони потрапили міста Тернопіль, Бережани, Кременець та Чортків, Борщівський, Заліщицький та Монастириський райони Тернопільської області.
До помаранчевої: Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Збаразький, Зборівський, Козівський, Кременецький, Лановецький, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Тернопільський, Чортківський та Шумський райони Тернопільської області.
У «червоній» зоні діють всі обмеження «помаранчевої» зони, а також найсуворіші обмеження і заборони.Заборонено:
роботу громадського транспорту;
відвідувати заклади освіти (відповідно до рішення районної або міської ради)