Take a fresh look at your lifestyle.

Завтра понад 100 населених пунктів Тернопільщини будуть без світла

0 3 994

Інформація про планові перерви в електропостачанні при проведенні робіт з експлуатаційного обслуговування електроустановок, приєднання нових споживачів або при виникненні режимів, безпосередньо не пов’язаних з аваріями
(технологічними порушеннями в роботі електричних мереж)

Планові вимкнення на 21 грудня 2020 рік

Бережанський РЕМ 

с.Лісники з 10:00 до 17:00 ремонт обладнання КТП

х. Розсохи з 10:00 до 17:00 Чистка траси від Р-3906

с. Потутори з 10:00 до 17:00 Чистка траси

Борщівський РЕМ 

с.Гермаківка, с.Нівра, с.Залуччя, с.Вербівка з 10:00 до 16:30 Розчищення траси 10-кВ

с.Бурдяківці, Скала-Подільська з 10:00 до 16:30 Розчищення траси 10-кВ

с.Пилипче з 10:00 до 16:30 Розчищення траси 10-кВ

с.Жилинці з 10:00 до 16:30 Розчищення траси пл.-0,4 кВ

Бучацький РЕМ 

с.Трибухівці, с.Поперечки з 09:00 до 16:00 Чистка траси та перетяжка проводу

смт.Зол.Потік з 10:00 до 16:00 Реконструкція ПЛ

Гусятинський РЕМ 

с. Суходіл з 09:02 до 16:02 Планові вимкнення

с. Емелівка з 09:04 до 16:04 Планові вимкнення

с. Пізнанка з 09:05 до 16:05 Планові вимкнення
с. Сорока з 09:07 до 16:07 Планові вимкнення

Заліщицький РЕМ

с. Шутроминці с. Шутроминці з 10:00 до 16:30 Рознесення проводів на нововстановлені опори. Чистка лінії

с.Щитівці. з 10:00 до 17:00 Експлутаційні роботи

Збаразький РЕМ

с. Залісці (частково) з 09:00 до 13:00 Профремонт обладнання щита КТП

с. Залісці (частково) з 13:00 до 17:00 Профремонт обладнання щита КТП

с. Болязуби (частково) з 10:00 до 16:00 Заміна роз’єднувача 10кВ

с.Дзвиняча. з 09:00 до 13:00 Профремонт обладнання

с. Дзвиняча. з 13:00 до 17:00 Профремонт обладнання

с. Лубянки. з 09:00 до 17:00 Чистка траси ПЛ

Зборівський РЕМ 

с.Тустоголови з 10:00 до 17:00 Планові роботи

с.Присівці з 10:00 до 17:00 Планові роботи

смт.Залізці з 10:00 до 17:00 Планові роботи

Козівський РЕМ 

с.Криве з 10:00 до 17:00 Монтаж вуличного освітлення

смт.Козлів з 10:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи

с.Ішків з 10:00 до 17:00 Перекидання проводів на нові опори №10-17

Кременецький РЕМ 

с.Лідихів х.Лісовики з 09:00 до 17:00 Заміна опор

с.Града з 09:00 до 17:00 Чистка траси

вул.Сичівка-1,2 вул.Дівоча з 09:00 до 17:00 Заміна опор

с. Града з 09:00 до 17:00 профремонт КТП

Лановецький РЕМ

с.Білозірка,Москалівка,Білка,Борсуки,Оришківці,Якимівці,Молотків, м Ланівці вул Січ Стрільців,Пряма,Західна,Східна,Богацчука,Незалежност з 09:00 до 17:00 Проведення планових ремонтних робіт

Монастириський РЕМ

с.Тростянці частково населення, сільська рада, ТЗОВ Дністер ферма з 09:00 до 17:00 Чистка траси

м.Монастириська, с.Рідколісся, с.Нова Гута населення, вишка Київстар, п-ць Марковецький з 09:00 до 17:00 Чистка траси

смт.Коропець, с.Стігла, с.Горигляди населення, юридичні особи. з 09:00 до 17:00 Заміна РКТП-100

Підволочиський РЕМ

Підволочиськ, Оріховець, Староміщина, Скорики, Медин, Климківці, Росохуватець, Коршилівка, Клебанівка, Супранівка, Шевченкове, Дорофіївка, Просівці, Пеньківці, Воробіївка, Козярі, Голошинці, Токи, Гнилиці, Пальчинці, Скалат, Хмелиськ, Богданівка, Старий Скалат, Полупанівка, Колодіївка, Жеребки, Чернилівка, Криве з 09:00 до 16:00 Чистка траси, профремонт ТП

Теребовлянський РЕМ

сс Плебанівка Семенів Гумнисько Зеленче з 09:00 до 17:00 Чистка траси

с. Дарахів з 09:00 до 16:00 Обходи

смт Микулинці з 09:00 до 16:00 Чистка траси

с. Романівка з 09:00 до 16:00 Експлуатаційні роботи

сс Долина, Млинисько, Кобиловолоки з 09:00 до 16:00 Експлуатаційні роботи

Тернопільський міський РЕМ

О.Польового від ТП-205 Вул. О.Польового (приватний сектор); з 09:30 до 14:00 Ремонт ПЛ-0,4 кВ;

Тернопільський сільський РЕМ

с.Прошова. з 08:00 до 17:00 Установка з/б опор.

с.Буцнів. з 08:00 до 17:00 Чистка траси.

с.Петриків вул.С.Бандери. з 10:00 до 17:00 Заміна опор

с.Прошова. з 09:30 до 16:00 Установка з/б опор

с.Петриків – частково. з 09:00 до 13:00 Планові роботи

Чортківський РЕМ

с.Нагірянка, Ягільниця,Долина, Шульганівка,Стара Ягільниця, Чортківського району з 09:00 до 17:00 Ремонт ЛР-87, розчистка траси

с.В.Чорнокінці. Чортківський район з 08:00 до 17:00 Розчистка траси ПЛ

м.Чортків. з 08:00 до 17:00 Розчистка траси ПЛ

с.Ст.Ягільниця. Чортківський район з 08:00 до 17:00 Розчистка траси ПЛ

Шумський РЕМ

с.Переморівка. с.Андрушівка. з 09:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи.

с.В.Дедеркали с.М.Дедеркали з 09:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи

м.Шумськ. з 09:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи. Встановлення опор.Монтаж провода.

 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.