Take a fresh look at your lifestyle.

Завтра понад 100 населених пунктів Тернопільщини будуть без світла

0 5 636

Інформація про планові перерви в електропостачанні при проведенні робіт з експлуатаційного обслуговування електроустановок, приєднання нових споживачів або при виникненні режимів, безпосередньо не пов’язаних з аваріями
(технологічними порушеннями в роботі електричних мереж)

Планові вимкнення на 25 січня 2021 рік

Бережанський РЕМ

с. Жуків з 10:00 до 17:00 Чистка траси від Р-4604

м.Бережани вул. Гогля ,Панаса Мирного,Джерельна,Н.Левицького, з 10:00 до 17:00 Чистка траси

Борщівський РЕМ

с.Залісся, с.Збручанське з 10:00 до 16:30 Розчищення траси 10-кВ

м.Борщів (частково) з 10:00 до 16:30 Розчищення траси 10-кВ

с.Глибочок з 09:30 до 16:30 Розчищення траси 10-кВ

м.Борщів (частково) з 09:30 до 16:00 Ремонтні роботи на ПЛ-0,4кВ

с.Цигани з 10:00 до 16:00 Ремонтні роботи на ПЛ-0,4кВ

Бучацький РЕМ

м.Бучач з 09:00 до 16:00 Чистка траси та перетяжка проводу

с.Миколаївка з 09:00 до 16:00 Реконструкція ПЛ

Гусятинський РЕМ

с Городниця з 08:59 до 17:01 Планові вимкнення

с. Орішківці з 09:00 до 16:00 Планові вимкнення

с. Глібів з 09:09 до 16:09 Планові вимкнення

м. Хоростків з 09:15 до 16:15 Планові вимкнення

Заліщицький РЕМ

с.Городок. з 10:00 до 16:00 Чистка траси від дерев

с.Садки. з 10:00 до 16:00 ЗАМІНА РТП

Збаразький РЕМ

с. Чернихівці (частково) в.т.ч.: адмін.будинок сел.громади,
Амбулаторія, Дит.Садок, буд.культури, ПП Мазурик,
СФГ “Колосок”, “Бруктон”, ПП Г.Е.О., ПП Чорний,
Ф/Г “Нива”, Ф/Г “Земля”, АТС ПАТ “Укртелеком”,
ПП Захарків (ресторан), ПП Денека, ГРП Збараж ГАЗ;
ПрАТ”Київстар”, маг-н “ТЕКО”; с.Охримівці;
с.Травневе (частково) в.т.ч.:ФАП, буд.Культури, Церква. з 10:00 до 16:00 Експлуатаційні роботи

с. Чумалі в.т.ч.:ФАП, буд.культури, маг-н. з 09:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи

с.Бодаки (частково) в.т.ч.: молокопункт; магазин. з 09:00 до 17:00 Відновлення
вуличного освітлення

с.Шимківці (частково) в.т.ч.: ПП Оконська,
адмін.будинок сел.громади,
Амбулаторія, буд.культури,
ПП Західний Буг (адмін.будинок),
АТС ПАТ “Укртелеком”, ПКіАТ “Укрпошта”. з 09:00 до 17:00 Допуск бригади БМО 02.0

Зборівський РЕМ

х.Озерна з 10:00 до 17:00 Планові роботи

с.Жабиня з 10:00 до 17:00 Планові роботи

с.Мшанець з 10:00 до 17:00 Планові роботи

Козівський РЕМ 

с.Городище вул.Шевченка з 10:00 до 17:00 Монтаж траверз та монтаж проводів

с.Таурів з 10:00 до 17:00 Заміна провода

с.Теофіпілка -школа з 10:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи

Кременецький РЕМ

м.Кременець вул.Переліски, Плитниця з 09:00 до 17:00 Чистка траси заміна опор

м.Кременець вул.Переліски, Плитниця,Глинянка з 09:00 до 17:00 Профремонт РУ-0,4 і Т-1

с.Крутнів з 09:00 до 17:00 Перекладка проводів

Лановецький РЕМ

с.Білка,Оришківці,Волиця,Мартишківці,Борсуки,Юськівці,Грибова,Борщівка,Москалівка,Білозірка,х.Дубина,м.Ланівці.вул.Садова,Вишнева,Берегова,Ювілейна,Листопадова,Травнева з 09:00 до 17:00 Проведення планових ремонтних робіт

Монастириський РЕМ

с. Дубенка з 09:00 до 17:00 Чистка траси

м. Монастириська (вул.Підгородня) з 09:00 до 16:00 Підключення абонента згідно технічних умов

с.Вістря частково населення з 09:00 до 17:00 Перенос опори

Підволочиський РЕМ

Підволочиськ, Староміщина, Скорики, Медин, Климківці, Богданіака, Камянки, Скалат, Гнилиці, Колодіївка, Жеребки, Галущинці з 09:00 до 16:00 Чистка траси

Підгаєцький РЕМ

с. Поплави з 09:00 до 17:00 Чистка траси.

с. Угринів з 09:00 до 19:00 Чистка траси.

Теребовлянський РЕМ

Могильниця з 09:00 до 16:00 Експлуатаційні роботи

с Бернадівка з 09:00 до 17:00 Чистка траси

с. Золотники з 09:00 до 17:00 Чистка траси

сс Острівець Застіноче з 09:00 до 17:00 Чистка траси

с Залавє з 09:00 до 17:00 Чистка траси

Тернопільський міський РЕМ

Вул. Проектна 23-42, 48-66; з 09:00 до 12:00 Ремонт обладнання

Тернопільський сільський РЕМ

с.Байківці. з 08:00 до 17:00 Перекидка проводів (вишка)

с.Д.Івачів. з 08:00 до 17:00 Установка з/б опор.

Чортківський РЕМ 

м.Чортків. вул.Пігути, Монастирська, Бандери, Маньовського, Синенького. з 08:00 до 17:00 Розчистка траси ПЛ

с.Воля Чорнокінецька. Чортківський район з 08:00 до 17:00 Розчистка траси ПЛ

с.Ягільниця. Чортківський район з 08:00 до 17:00 Розчистка траси ПЛ

Шумський РЕМ

м.Шумськ с.Гриньківці з 09:00 до 17:00 Заміна траверз і проводів

с.Потуторів с.Васьківці с.М.Садки з 09:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи.Чистка траси

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.