Take a fresh look at your lifestyle.

Євген поодинці ростить сина з синдромом Дауна, доводячи, що батьківська любов творить чудеса. ФОТО

0 250

Тисячі сімей у всьому світі стикаються з синдромом Дауна. Для батьків, чиїм дітям був поставлений такий діагноз, це стає нелегким випробуванням. Від багатьох малюків відмовляються, і вони потрапляють в дитбудинку. Але є люди, які переконані, що бути батьками особливої ​​дитини – це благословення, а не тягар.

Євген – батько-одинак, він ростить сина Мішу, у якого синдром Дауна. Ми б хотіли, щоб ви разом з нами відчули цей вибух емоцій.

Міша був бажаною дитиною, його появи чекали дуже довго. Євген і його дружина готувалися до зустрічі з малюком. Вони організували сімейні пологи, і після довгих годин схваток батьки нарешті почули перший крик свого сина.

Уже в перші хвилини після народження дитини батьки почули жахливу новину від акушерки: «Боюся, що у вашої дитини синдром Дауна».

Також з’ясувалося, що у маленького Михайлика пневмонія, і лікарі з усіх сил боролися за його життя.

Мама малюка не була готова ростити дитину з особливостями. Вона наполягала на тому, щоб його відправили в дитячий будинок. Але Євген був непохитний у своєму рішенні: навіть якщо сім’я розпадеться, він готовий взяти на себе відповідальність і виховати дитину один. Незабаром вони з дружиною розлучилися, і для Євгена почалося нове життя в ролі «тата-матері».

Першою складністю для молодого батька стало грудне вигодовування. Після того як Міша оговтався від пневмонії, Євген забрав його додому, і почалася низка батьківських випробувань. Однією з найскладніших проблем було грудне вигодовування. На щастя, знайшлися люди, які не залишилися осторонь від їхніх бід, і незабаром у Мишка з’явився донор грудного молока.

Батько-одинак ​​отримав величезну підтримку від своїх друзів. Коли Мишко народився, його батькові довелося зіткнутися з осудом і агресією оточуючих. Але справжні друзі не кинули. Вони брали активну участь в житті батька і сина, надсилали подарунки і необхідні дитині речі, приходили до Міші в гості, щоб побачити, як росте маленький джентльмен.

Сімейний розпорядок дня складений так, щоб встигати робити якомога більше для фізичного розвитку Михайла. Масаж, вправи, рухливі ігри стали головними щоденними заняттями для Міші і його тата.

Одна жінка організувала благодійний захід, і на зібрані кошти для Міші був куплений абонемент в басейн. Зараз він займається плаванням з одним з кращих тренерів, і його тато сподівається, що незабаром Миша буде плавати як рибка.

Євген годинами придумує розвиваючі заняття для свого сина. Кожна дитина з синдромом Дауна має різними талантами і здібностями до розвитку. Євген твердо вірить в інтелектуальний потенціал Михайла і активно працює над його заняттями з трудотерапії і розвитку мовлення. Бізіборди, книги, сенсорні іграшки – чого тільки немає у дитини. Батько і син разом вчаться новому, і навіть найменша досягнення сина викликає у Євгена вибух щастя і батьківській гордості.

Євген каже, що не дивлячись на те, що Міша ще не освоїв певні обов’язкові навички, він не хоче тиснути на сина і встановлювати для нього будь-які стандарти. Він читає тонни книг і за допомогою видобутої корисної інформації становить розвиваючу програму для свого сина.

Будучи невиправним оптимістом, Євген зі здоровим почуттям гумору відноситься до батьківських перемог і невдач. Він любить робити спільні фотографії в смішному антуражі. Нещодавно ці двоє спробували зобразити «сімейний лук» в однаковому одязі і подарували безліч веселощів людям, які підписані на них в соцмережах.

Навіть в умовах гострої нестачі часу Євген знаходить хвилинку, щоб допомогти іншим. Незважаючи на щоденні батьківські турботи і свою роботу, Євгену вдається брати участь у благодійних заходах. Він бігає марафони і допомагає збирати кошти для сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

У Міши є не тільки люблячий батько, але і чудова бабуся.

Мама Євгена підтримує чарівне сімейство більше, ніж хто б то не було. Коли вона почула Мішин діагноз, їй і в голову не прийшло віддати його в будинок малятка. З того моменту, як вона побачила внука вперше, вона у всьому допомагала Євгену і Міші. Вона часто повторює, що не може уявити своє життя без цього особливого чоловічка. Багато хто говорить, що Міша поводиться так само, як інші діти.

Незважаючи на всі проблеми і випробування, які це незвичайне батьківство принесло Євгену, він ніколи не думав здаватися. Він абсолютно впевнений, що кожна дитина незалежно від його раси, кольору шкіри або особливостей розвитку повинен бути бажаний і любимо.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.