На Луганщині, біля населеного пункту Білогорівка загинула сержантка Марія Власюк.
Вона рятувала життя наших воїнів.
Марія прцювала фельдшером евакуаційного відділення медичної роти.
Дівчина була фельдшером евакуаційного відділення медичної роти. З 24 травня вона перестала виходити на зв’язок, тоді її сім’я почала шукати дівчину. Вчора повідомили що дівчина загинула.
Їй було лише 28 років.
“Наша землячка з села Бистричі, фельдшер евакуаційного відділення медичної роти, мала попереду ціле життя, яке віддала за наших хлопців на передовій. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль рідним від втрати доньки, сестрички…” – йдеться в дописі.
![alt_марія-власюк](https://myukraine.in.ua/wp-content/uploads/2022/05/284419845_406829954646049_6645441859467332738_n-279x300.jpg)
![alt_Марія_Власюк](https://myukraine.in.ua/wp-content/uploads/2022/05/284368902_3239502606296004_4500686766707952869_n-263x300.jpg)
Нехай Марії земля буде пухом, а пам’ять про героїчну доньку України вічно зберігатиметься у наших серцях.