Take a fresh look at your lifestyle.

Графік відключення світла у Кременецькому районі (список)

0 3 040

Даний графік розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області.

У разі гострої необхідноті, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку.

1 група 

  • понеділок – 7:00-11:00, 19:00-23:00;
  • вівторок – 15:00-19:00;
  • середа – 11:00-15:00;
  • четвер – 7:00-11:00, 19:00-23:00;
  • п’ятниця – 15:00-19:00;
  • субота – 11:00-15:00;
  • неділя – 7:00-11:00, 19:00-23:00.

м. Шумськ- вул. Гагаріна, Вілійська, Підгірна, Стадіонна, Набережна, Дружби, Ювілейна, Хмельницького, Озерна, Котляревського, Українська, площа Ринок

с. Бриків, Кононвиця, Обич, Хмелище, Чотирьохполівка, Жолобки, Круголець,
Онишківці, Боложівка, Лози, Сураж, Ходаки, Рохманів, Вілія, Тетильківці, Новосілки, Людвищі, Білий Комин, ТОВ “Агаріс МікоУкраїна”, Башківці, Тилявка, Одерадівка, Жолобки, Угорськ, Забара, Діброва, Довжок, Німеччина, Новостав, Биківці,
Потуторів, Кордишів, Мирове, Шумбар, Цеценівка, Бірки, Соснівка, М. Садки, Васьківці, Залужжя, Кутянка, Руська Гута, Андрушівка, Переморівка, Зелений Дуб, Кути, Літовищі, М.Іловиця, В.Іловиця, Антонівці, Стіжок, Шумський ТБЗ, Базельки,
Москалівка, Діброва, Гутисько, Лішники, В. Дедеркали, В.Садки, Вовківці, Мізюринці, Радошівка, Темногайці, В. Загайці, М. Загайці, Шумбар, Тури, Піщатинці, Матвіївці, Гриньківці, Підгайці, Темногайці, Кудлаївка

2 група

  • понеділок – 11:00-15:00;
  • вівторок – 7:00-11:00, 19:00-23:00;
  • середа – 15:00-19:00;
  • четвер – 11:00-15:00;
  • п’ятниця – 7:00-11:00, 19:00-23:00;
  • субота – 15:00-19:00;
  • неділя – 11:00-15:00.

м. Кременець – вул. Шухевича, Відродження, Курчатова, Н. Грановського, Алея Підгірна, Дубенська, Дружби, Березова, П. Мирного, Піддівоча, Довга, Потік Ірва, Джерельна, Нова, Крейдяна, Ольжича, Стрілецька, Санаторійна, Гагаріна, О.
Теліги, Ватутіна, Піщана, Огородова, Промислова, Б. Хмельницького, Куличівка, С. Петлюри, Льотчиків- Визволителів, Горбачова-5,5а,Мікрорайон-3 ,Березина, Вокзальна, Шевченка, Дубенська, Козацька, Шумська, Л. Українки, Миру,
Платонової, Осовиця, Словацького, Драгоманова, Горького, Спортова, Коцюбинського, Самчука, Ліцейна, Харчука, І. Франка, Ст.Вали, Ст. Детюка, Ясна, Вишнівецька, Березина, Климова, Макова, Вербова, Шкільна, Садова, Замкова, М.
Кривоноса, М. Грушевського, Грабівка, Ляшуки, Переліски, Сичівка І, Сичівка ІІ, Липовиця І, Липовиця ІІ, Корнії, Сільська, Гладка, Котляревського, Вивозова, Княжина, Вериківського, Глінки, Товстого, Ст. Детюка, Тиха, Зелена, Глибока

с.Чугалі, М. Зеблази, Рибча, В. Зеблази, Бонівка, Плоске, Катеринівка, Горинка, Кушлин, Іванківці, Шпиколоси, Колосова, Рудка, Двірець, Духів, Н. Кокорів, Ст. Кокорів, Підлісний, Романів Ліс, Підвисоке, Кучері, Міщани, Сіножаття, Корчунок,
Снігорувеччина, Манівщина, Макоїди, Діброва, Дунаїв, х.Діброва, Зайці, Ст. Почаїв, Будки, Ст. Тараж, Лосятин, Борщівка, Комарин, Кітлиха, Неселів, Тихонець, Стадниця, Вільшанка, Попівці, Королівщина, Загадки, Богданівка, Весела, Бондарі,
Затишшя І, Затишшя ІІ, Лідихів, Гниле Озеро, М.Лісовики, В.Лісовики, Красне, Двірники, Мальчишино, м. Почаїв – вул. Кременецька, Гуменці, Кутець, Лісова, Гоголя, Кіндратюки, Горлани, Бригадна, Плетянка, Лосятинська, Шалівка, Березини,
Шкільна, Чайковського, Ст.Таражська, Вишнева, Липова, Паркова, Шевченка, Спортивна, Дорошенка, Радивилівська, Озерна, Волинська, с. В. Бережці, М. Бережці, Града, Крижі, Гаї, Кімната, Комарівка, Валігури, Куликів, Савчиці, Підгора,
Березина, Мисики, Криж, Мокре, Гаврили, Зелене, Вірля, Чеховище, Розтоки, Лопушно, В. Горянка, Крутнів, Раславка, Лосятин, Ридомиль, Бобрівці, Сагани, Ст. Олексинець, Н. Олексинець, Млинівці, Бакоти, Очеретно, Устечко, Хотовиця,
Башуки, М. Горянка, х. Переїздки, Івання, Коршилівка, Сапанів, Хотівка, Борочок, Шишки, Олексюки, Трачуки, Білокриниця, Лішня, Андруга, Веселівка, Фещуки

3 група

  • понеділок – 15:00-19:00;
  • вівторок – 11:00-15:00;
  • середа – 7:00-11:00, 19:00-23:00;
  • четвер – 15:00-19:00;
  • п’ятниця – 11:00-15:00;
  • субота – 7:00-11:00, 19:00-23:00;
  • неділя – 15:00-19:00.

м. Ланівці – вул. Пушкіна, Залізнична, Привокзальна, Квітнева, Набережна, Вишнівецька, Сагайдачного, Робітнича, Молодіжна, Миру, Богуна, Хлібна, Корольова, Заводська, Січ. Стрільців, Лугова, Тернопільська, Незалежності, Грушевського,
Новосілка, Драгоманова, Листопадова, Л. Українки, Волинська, Шкільна, Берегова, Польова, Вишнева, Жовтнева, Садова.

с.Нападівка, Борсуки, Борщівка, Буйгори, Юськівці, Михайлівка, Краснолука, Грибова, Волиця, Оришківці, Жирак,
Куськівці, Бережанка, Білка, Мартишківці, Степ, Рулка, Синівці, Борсуки, В. Куськівці, Борщівка, Передмірка, Снігурівка, Манево, М. Снігурівка, Чайчинці, Вербовець, Лиса Гора, Помірки, Заболотні, Корчанівка, Шили, Влащинці, Соколівка,
Вишгородок, Лопушне, Пахиня, Коржківці, Верещаки, Кутиски, Печірна, Буглів, Люленці, Ванжулів, Жуківці, Білка, Огризківці, Коростова, Мусоровеччина, Зелений Гай, Іванківці, Шушківці, Білозірка, М. Корначівка, Ванжулів, Москалівка,
Плиска, Молотків

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra